SpeedTouch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SpeedTouch Gold Edition RolePlay
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zahtev za unban Johny_Mcgreen

Go down 
+2
DISTURBED
MIRKO024
6 posters
Autor/icaPoruka
MIRKO024




Broj postova : 18
Join date : 24.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 14:20

Vaše ime i prezime na serveru: Johny_McGreen
Ime admina koji Vas je banao: Neznam, najverovatnije Pavica, ili nzm. Nisam bio on line, pre 5 minuta sam pokusao da udjem na srv i nije me pustilo. Pise da sam banovan.
Razlog koji je admin naveo: // Nemam informacije.
Zašto bi Vas trebali unbanati: Ja ne znam zasto sam dobio ban. Ako ne mogu da dobijem unban onad pls neko objasnjenje. Hvala.
Link teme gdje je vaš ban: Nema... Nije postavljeno.
[Vrh] Go down
DISTURBED

DISTURBED


Broj postova : 31
Join date : 23.07.2012
Age : 27
Lokacija : Split,Hrvatska

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 14:37

JA SAM TE BAN JEL? Nemoj me nervirat i nemoj okrivljavat nikoga bez DOKAZA!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
MIRKO024




Broj postova : 18
Join date : 24.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 14:49

Ajde nosi se napisao sam NAJVEROVATNIJE! jer imas nekih 10 godina. idi jedi govna mali i pi mleka, retarde retardirani. Pusi kurac
[Vrh] Go down
DISTURBED

DISTURBED


Broj postova : 31
Join date : 23.07.2012
Age : 27
Lokacija : Split,Hrvatska

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 16:21

Alo e kakvo je ovo ponasanje ! Provokatoru jedan .. Ti nemas nikakva prava za pretpostavljat da sam to ja napravio! Krme jedno neodgojeno!
[Vrh] Go down
MIRKO024




Broj postova : 18
Join date : 24.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 16:47

Ja krme neodgojeni jel? Ajde idi ubi se picka ti materina smrdljiva. Ja sam provokator jel? Picka ti materina, pogledaj sebe. Nemas poima o zivotu, mesto ti je u bolnici, jer si DEBILAN! LUD SI COVECE PA POGLEDAJ SE! Zao mi je tvojih roditelja? Reci mi lepo odakle si da odem i da ti razbijem nos i da te zapalim govno jedno.
[Vrh] Go down
DISTURBED

DISTURBED


Broj postova : 31
Join date : 23.07.2012
Age : 27
Lokacija : Split,Hrvatska

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 17:04

TI ces me .. Daj nebudi smisan , govno robovlasnicko mrs tamo odakle si dosa!
[Vrh] Go down
MIRKO024




Broj postova : 18
Join date : 24.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 17:42

Ubi se bre cigancino jedna retardirana. Admin a tako retardiran, kurac, vidi se da ga imas preko kontakta! Daj neka sredi ovo jedan head i da ti uzme admina i banuje za ceo zivot. Retarde
[Vrh] Go down
DISTURBED

DISTURBED


Broj postova : 31
Join date : 23.07.2012
Age : 27
Lokacija : Split,Hrvatska

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 17:53

OK , Hvala na misljenju ... neda mi se vise raspravljat sa tobom .. Ja te nisam ban i prica gotova
[Vrh] Go down
Grande




Broj postova : 20
Join date : 23.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 18:35

MIRKO024 je napisao/la:
Vaše ime i prezime na serveru: Johny_McGreen
Ime admina koji Vas je banao: Neznam, najverovatnije Pavica, ili nzm. Nisam bio on line, pre 5 minuta sam pokusao da udjem na srv i nije me pustilo. Pise da sam banovan.
Razlog koji je admin naveo: // Nemam informacije.
Zašto bi Vas trebali unbanati: Ja ne znam zasto sam dobio ban. Ako ne mogu da dobijem unban onad pls neko objasnjenje. Hvala.
Link teme gdje je vaš ban: Nema... Nije postavljeno.


vjerojatno te kickao server promijeni ip(resetiraj router) i moci ces igrati normalno jer vidim da ti ovaj doticni admin nije u stanju objasniti nista
[Vrh] Go down
~zAc~
Admin
~zAc~


Broj postova : 61
Join date : 22.07.2012
Age : 33
Lokacija : Hrvatska

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 18:37

Smirite se obojica,jel cu pocet kaznjavat

Ti restartaj ruter probaj relog..Da te admin banao pisalo bi ti..ako neradi javi pa ce te Kala unban
[Vrh] Go down
DISTURBED

DISTURBED


Broj postova : 31
Join date : 23.07.2012
Age : 27
Lokacija : Split,Hrvatska

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 18:49

Citat :
vjerojatno te kickao server promijeni ip(resetiraj router) i moci ces igrati normalno jer vidim da ti ovaj doticni admin nije u stanju objasniti nista



To opet mislis na mene .. Opet se spominjem a nemam veze s ovim!
[Vrh] Go down
MIRKO024




Broj postova : 18
Join date : 24.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 20:00

[ST]Nevio je napisao/la:
Smirite se obojica,jel cu pocet kaznjavat

Ti restartaj ruter probaj relog..Da te admin banao pisalo bi ti..ako neradi javi pa ce te Kala unban










Nije pomoglo. Moze unban.ty
[Vrh] Go down
™.ıllı Nikola Kala ıllı.™




Broj postova : 6
Join date : 22.07.2012
Age : 27
Lokacija : Rovinj , Croatia

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptypon 30 srp 2012, 21:23

Majketi ti nisi ni banan nema ni u logu ni nigdje xD ... Sad cu restart server pa probaj uci !!!
[Vrh] Go down
https://speedtouch-samp.forumhr.com/
MIRKO024




Broj postova : 18
Join date : 24.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptyuto 31 srp 2012, 12:46

Ne pomaze,ajde mi daj ban pa unban ili nemam poima, nesto pls napravi. ty
[Vrh] Go down
mosKri




Broj postova : 27
Join date : 28.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptyuto 31 srp 2012, 21:49

restartaj ruter morat ces sto posto uci ili ako imas staticnu IP onda nek te bana u admpanelu i unbana
[Vrh] Go down
mosKri




Broj postova : 27
Join date : 28.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptyuto 31 srp 2012, 21:52

restartaj ruter morat ces sto posto uci ili ako imas staticnu IP onda nek te bana u admpanelu i unbana
[Vrh] Go down
MIRKO024




Broj postova : 18
Join date : 24.07.2012

Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Emptyčet 02 kol 2012, 20:37

Imam staticnu IP! Ajde mi to sredi kala pls ty
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty
PostajNaslov: Re: Zahtev za unban Johny_Mcgreen   Zahtev za unban Johny_Mcgreen Empty

[Vrh] Go down
 
Zahtev za unban Johny_Mcgreen
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» *Kako pravlino zatraziti unban*

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
SpeedTouch :: Zatrazi unban-
Forum(o)Bir: